Staże dla studentów

 

W związku z tworzeniem listy organizacji biorących udział w programie stażowym zwracamy się z prośbą o nadsyłanie propozycji dotyczących określenia branży lub konkretnego miejsca (firmy prywatne, instytucje państwowe oraz organizacje pozarządowe na terenie całej Polski), w których chcielibyście odbywać staże.
Propozycje prosimy przesyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jednocześnie informujemy, iż FIRMY chętne do przyjęcia stażystów mogą zgłaszać się do "programu stażowego" wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dla pracodawców.

Do dnia 2.01.2013 r. z 3-mies. staży studenckich skorzystało 280 studentów UR.

Kolejnych 80 studentów UR jest w trakcie odbywania stażu.

 Zachęcamy studentów do skorzystania z tej formy zdobywania cennego doświaczenia zawodowego.

Dokumenty związane z przeprowadzeniem stażu.

 

Proszę zapoznać się z NOWYM REGULAMINEM staży studenckich z dnia 23 listopada 2012 roku.

Szczególnie prosimy zwrócić uwagę na wymagane dokumenty potwierdzające dodatkową działalność kandydata na staż (poniżej zamieszczone w pdf-ie - załącznik do formularza zgłoszeniowego).

 Informacje dodatkowe:

W przypadku "dodatkowej aktywności", zgodnie z regulaminem, nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o zamieszczenie informacji o odbytych praktykach, szkoleniach, wymianach itd. Ograniczenia wynikają jedynie z wyznaczonej ilości znaków, których nie możemy przekroczyć. W sytuacji, gdy przy wypełnianiu formularza "zabraknie pól" prosimy o zamieszczenie większej ilości np. praktyk w jednej rubryce, oznaczając je kolejnymi numerami.

Średnia z toku studiów: to średnia ze wszystkich dotychczas zaliczonych semestrów w danym toku studiów (np. liczymy średnią z pierwszego roku studiów dla studentów drugiego roku studiów uzupełniających mgr; studia pierwszego stopnia to inny tok studiów). Średnią liczymy tak, jak do dyplomu mgr.

 !!! UWAGA !!! - PROSIMY O DWUSTRONNE DRUKOWANIE WSZELKICH DOKUMENTÓW - !!! UWAGA !!!